MTFitness

MTFitness

Lato w pełni a Ty wstydzisz się wyjść na plażę z powodu oponki, jakiej dorobiłeś się przez zimę? Na ćwiczenia fizyczne nigdy nie jest za późno i może....

uroda, kosmetyki, wizerunek, fitness

Zrzucanie kilogramów

2015-07-11 | Olgierd

Lato w pełni a Ty wstydzisz się wyjść na plażę z powodu oponki, jakiej dorobiłeś się przez zimę? Na ćwiczenia fizyczne nigdy nie jest za późno i może właśnie teraz warto zacząć. Wstyd to dobra motywacja, a zazdrość to idealny środek dopingujący. Popatrz zatem na młodych facetów prężących mięśnie na plaży i zapisz się do siłowni.
Jeśli masz już masę, to pora teraz na rzeźbę, którą możesz osiągnąć poprzez intensywne ćwiczenia siłowe. To z pewnością podniesie twoją pewność siebie, a zauważalna redukcja grubości tkanki tłuszczowej da ci niemałą satysfakcję i kolejną motywację do ćwiczeń. Wysiłek fizyczny na siłowni to doskonały spalacz tłuszczu i sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów, które narosły przez okres lenistwa fizycznego. Nie pomogą ci żadne stymulatory elektryczne, takie jak w reklamach telewizyjnych. Chyba nie wierzysz w magię.

Tylko częste i intensywne ćwiczenia siłowe sprawią, że z dnia na dzień redukcja grubości tkanki tłuszczowej będzie bardziej zauważalna. Twoje ramiona nabiorą siły, a na brzuchu zacznie się tworzyć tak upragniony przez wszystkich facetów kaloryfer, który jest doskonałym wabikiem na kobiety. Świadomość, że następnego lata bez kompleksów będziesz mógł się pokazać na publicznej plaży bez koszulki powinna cię maksymalnie zmobilizować do ćwiczeń. Są też i inne korzyści z wysiłku fizycznego.

Prócz świetnego wyglądu o twojej decyzji co do rozpoczęcia treningu powinny także decydować względy zdrowotne. Mniej tłuszczu, to zdrowsze ciało, a zdrowe ciało to zdrowy umysł i większa pewność siebie. Więc już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze i zapisz się na lokalną siłownię oferującą możliwości, jakich nie masz ćwicząc w domu. Zainwestuj w swoje ciało, to dobra inwestycja.

Autor Krystian Mika jest trenerem personalnym doradzającym w wyborze suplementów diety i odżywek we wrocławskim sklepie z odżywkami.

Skojarzone z tym artykułem:


Kategorie

Uroda

Kosmetyki

Wizerunek

Fitness

Aerobik

Bielizna

Ból

Autorzy

Wacek

Wiesiek

Ula

Baltazar Gąbka

Olgierd

Jurek

Irenka

Kalendarium