MTFitness

MTFitness

Wśród podpowiedzi zamieszczanych na blogach czy forach, dotyczących wybierania i wręczania prezentów na pewno znajdziemy te twierdzące, że zegarki to....

uroda, kosmetyki, wizerunek.zegarki damskie

Planujesz kupić zegarek na prezent?

2017-12-11 | Wiesiek

Wśród podpowiedzi zamieszczanych na blogach czy forach, dotyczących wybierania i wręczania prezentów na pewno znajdziemy te twierdzące, że zegarki to zawsze świetny pomysł na prezent dla kobiety. Trudno się nie zgodzić, ale nie każdy model okaże się uniwersalnym, tak jak i, nie każdemu i nie na każdą okazję można przyszykować taką niespodziankę.

Najmniejszym problemem sprawi zegarek jako prezent dla kogoś naprawdę bliskiego. Znając gust żony, dziewczyny, matki czy siostry można pokusić się o zamówienie nawet najbardziej oryginalnych propozycji. Tutaj nie ma reguł, oprócz zawsze obowiązującej, by kierować się upodobaniami nie swoimi, a przyszłego obdarowywanego. Klasyczne modele na skórzanych paskach, ozdobione finezyjnymi kamieniami i rycinami, nieco oldschoolowe na długich, oplatających dłoń rzemykach, fluorescencyjne „elektroniki” - wybór jest spory i zróżnicowany. Wiele inspiracji znaleźć można w internetowych sklepach, gdzie sprzedawane są np. limitowane wyroby rękodzielnicze. W tym przypadku zakup traktujemy raczej jako dodatek do ubrań, sprawiający frajdę gadżet i nie ma potrzeby skrupulatnego kalkulowania ceny prezentu.

Inaczej podejść trzeba do sprawy, gdy podarunek przeznaczony jest np. dla kontrahentki czy pracownika, ma być oficjalnym podziękowaniem za pomoc lub współpracę. Podobnie jak pióra, cygara lub wina, zegarki damskie tu pełnią już funkcję symboliczną i są odzwierciedleniem biznesowego savoir vivru. Powinny być już markowe, klasyczne i zdecydowanie droższe. Jeżeli o estetykę chodzi, to najlepiej postawić na proste, ale eleganckie wzory. Dobry jubiler pomoże wybrać odpowiedni model, a dodatkowo wystawi kartę gwarancyjną, w której nie znajdzie się informacja o cenie. Dzięki temu właściciel zegarka będzie mógł bez problemu skrócić w salonie bransoletkę, dokręcić śrubki czy oddać prezent do grawerowania. Choć znając markę i model, w kilka minut można znaleźć informację o cenie w sieci, to zostawienie metki przy podarkach nie należy do dobrego gustu. Zegarki zawsze wręczamy zapakowane, najlepiej w sztywne, firmowe pudełka lub torebki z salonu.

Doliński Watch Service s.c.

Plac Uniwersytecki 15B,
50-137 Wrocław,
tel. 71 344 60 11,
fax: 71 342 00 64,
kom. 513 099 321,
sklep@dolinski.pl

https://dolinski.pl

Skojarzone z tym artykułem: