MTFitness

MTFitness

Do prawidłowego dbania o opalaną skórę niezbędne są kosmetyki do solariów.Prawidłowe stosowanie solarium to używanie go maksimum trzy razy na tydzień, w....

uroda, kosmetyki, wizerunek

Kobiety lubią brąz

2012-12-03 | Ula

Do prawidłowego dbania o opalaną skórę niezbędne są kosmetyki do solariów.

Prawidłowe stosowanie solarium to używanie go maksimum trzy razy na tydzień, w kilkuminutowych cyklach

Tanzi w swojej ofercie posiada: wyposażenie, kabiny stojące, solaria Tanzi 2 i 1 osobowe, sauny: kosmetyki i lampy solaryjne.

Podstawą utrzymania zdrowej skóry, zwłaszcza w okresie od czerwca do września jest bezpieczne opalanie na solarium

Tanzi to wytwórca, który produkuje solarium stojące, solaria dwu osobowe, solaria z natryskami oraz inne nowoczesne rozwiązania

Na solaria produkowane przez przedsiębiorstwo Tanzi obowiązuje norma 0,3, która jest przestrzegana na terenie UE od początku kwietnia roku.

Obecnie wytwarzane przez przedsiębiorstwo solaria to:

Opal fitness: Właściwy kształt oraz specjalnie dobrana ilość lamp gwarantują wysoką skuteczność opalania oraz niewielkie koszty eksploatacji. Solarium posiada system aromatiq, wentylację, opcję bryzy - mgiełki wodnej, elektroniczny panel sterowania, podłoga wibracyjna i instalację audio.

Opal Diablo: Rozbudowana kabina posiadająca specjalne systemy schładzające dla lamp oraz ciała. W kabinę wmontowane są ruchome dysze nawiewowe a także lustrzana podłoga.

Skojarzone z tym artykułem:


Kategorie

Kosmetyki

Uroda

Wizerunek

Fitness

Aerobik

Bielizna

Ból

Autorzy

Wacek

Wiesiek

Ula

Baltazar Gąbka

Olgierd

Jurek

Irenka

Kalendarium